Dozadu    Dopredu

   Dozadu    Dopredu

 

Hotel Holiday Point

 

****
TURECKO
Side

 

Informácie Termíny DiskusiaHotel Holiday Point - Poloha a popis

Hotel sa nachádza v obľúbenom turistickom stredisku Kumköy, len 4 km od historického mestečka Side, 8 km od mesta Manavgat a 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Rozprestiera sa na ploche 12 000 m2 s celkovou kapacitou 252 izieb. Hotel prešiel v roku 2008 rekonštrukciou. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, výťah, hlavná reštaurácia, internetová kaviareň, TV kútik, niekoľko barov, 2 vonkajšie bazény z toho jeden so šmykľavkami, detský bazén, vnútorný bazén, ležadlá a slnečníky okolo bazéna a na pláži sú zdarma, turecké kúpele, fitnes, stolný tenis, plážový volejbal, denné a večerné animácie. Za poplatok: masáže, sauna, perličkový kúpeľ, biliard, internetová kaviareň, telefón, fax, trezor, lekár, práčovňa, vodné športy, čistiareň.

Hotel Holiday Point - Ubytovanie

Vkusne zariadené 2-lôžkové izby s výhľadom na more, s 2 prístelkami, ktoré sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, kúpeľnou s WC, sušičom na vlasy, TV/SAT, telefónom, mini barom, balkónom, trezorom za poplatok. Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+0+0, 2+2+0.

Hotel Holiday Point - Stravovanie

V cene je all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, popoludňajšia káva, čaj, koláčiky, polnočné občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sa podávajú od 10:00-23:00. Za poplatok sú džúsy z čerstvého ovocia, všetky dovážané nápoje a nápoje konzumované na diskotéke. Podrobný rozpis programu all inclusive dostanete pri ubytovaní.

Hotel Holiday Point - Pláž

Nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 190 m od hotela, kde ležadlá a slnečníky sú zdarma, k dispozícii je aj plážový bar s možnosťou čerpať služby all inclusive.

Naše hodnotenie

Príjemný hotel vhodný pre všetky vekové kategórie neďaleko krásnej piesočnatej pláže a historického centra mesta Side s výbornými nákupnými možnosťami, s množstvom barov a reštaurácii. Transfer z letiska cca 60 min.

Oficiálna trieda

****

Viac info: www.holidaypointhotelspa.com

Poznámka: Popis je len informatívny.

 
 
Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícií termíny, alebo sa aktuálne spracovávajú nové. V prípade záujmu Vám vypracujeme aktuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Vyplňte jednoduchý dotazník v sekcií - Zájazdy ,,ŠITÉ NA MIERU".
 
 

Novinky

Zavedenie turistickej taxy v Dubaji

05.03.2014 - Pobytová taxa v emiráte Dubaj od 31.3.2014
viac

Zrušenie víz do Spojených arabských emirátov

05.03.2014 - Od 22. marca 2014 nie sú potrebné víza do Spojených arabských emirátov
viac

Kvalitné hotely v Egypte s odletom z Viedne

12.03.2013 - Egypt každú sobotu a nedelu s odletom z Viedne. Kvalitné hotely s výbornými cenami.
viac
 

Copyright © 2008 - 2014 Cestovná agentúra JUKO CK. Všetky práva vyhradené.

Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.