Dozadu    Dopredu

   Dozadu    Dopredu

 

Hotel Club Tarida Beach

 

****
ŠPANIELSKO
Ibiza

 

Informácie Termíny DiskusiaHotel Club Tarida Beach - Stredisko

Hotelový komplex zaradený do prestížnej španielskej hotelovej siete Insotel je postavený priamo pri nádhernej pieskovej pláži v pokojnom tichom zálive Cala Tarida, plnom subtropickej zelene a píniových stromov. Turistické mestečko San José, ideálne na príjemné prechádzky, sa nachádza iba 6 km od hotela. Hotel tvoria 2-poschodové domčeky umiestnené v krásnej rozľahlej záhrade.

Hotel Club Tarida Beach - Popis hotela

Hostia majú k dispozícii hotelovú a plážovú reštauráciu, snack bar, pizzeriu, supermarket, internetový kútik, Wi-Fi pripojenie v priestoroch recepcie za poplatok, zdravotné stredisko, masážny salón. V areáli hotela sa nachádzajú 2 bazény pre dospelých, 2 detské bazény a 1 pre najmenších, fitnescentrum, požičovňa horských bicyklov, volejbalové ihrisko a mini futbal, stolný tenis, šípky, aerobik, strečing, vodné pólo. Na pláži slúži hosťom centrum vodných športov so širokou ponukou atrakcií. O zábavu a voľnočasové aktivity pre deti a dospelých sa denne stará animačný tím Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne k dispozícii bezplatne, na pláži za poplatok. Hotel poskytuje uterákový servis k bazénu a na pláž za depozit.

Hotel Club Tarida Beach - Ubytovanie

V 2-lôžkových komfortných klimatizovaných štúdiách s jednou miestnosťou, s možnosťou 2 prísteliek, vybavených kuchynským kútikom, chladničkou, ventilátorom, vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, TV SAT, telefónom, trezorom (za poplatok) a balkónom.

Hotel Club Tarida Beach - Stravovanie

All inclusive extra - raňajky, obedy a večere - kvalitné bufetové stoly so širokým výberom, neskoré kontinentálne raňajky, v reštaurácii je k dispozícii menu pre deti, víno, pivo, nealko nápoje a sóda podávané pri obede a večeri, 2 tematické večere počas pobytu, výber snackov, kávy, čaju a zmrzliny, nealkoholické, kvalitné zahraničné a miestne alkoholické nápoje.

 

Poznámka: Popis je len informatívny.

 
 
Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícií termíny, alebo sa aktuálne spracovávajú nové. V prípade záujmu Vám vypracujeme aktuálnu cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Vyplňte jednoduchý dotazník v sekcií - Zájazdy ,,ŠITÉ NA MIERU".
 
 

Novinky

Zavedenie turistickej taxy v Dubaji

05.03.2014 - Pobytová taxa v emiráte Dubaj od 31.3.2014
viac

Zrušenie víz do Spojených arabských emirátov

05.03.2014 - Od 22. marca 2014 nie sú potrebné víza do Spojených arabských emirátov
viac

Kvalitné hotely v Egypte s odletom z Viedne

12.03.2013 - Egypt každú sobotu a nedelu s odletom z Viedne. Kvalitné hotely s výbornými cenami.
viac
 

Copyright © 2008 - 2014 Cestovná agentúra JUKO CK. Všetky práva vyhradené.

Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.